Karel Pecko
(1920-2016) "Landschaft", signiert K. Pecko, datiert 19?3, Pastell auf Papier, 49,5 x 69,5 cm, gerahmt, verglast, Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
28.11.2018 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Karel Pecko
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 28.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2018 |