Stanislaus Ivan Rapotec *
(Triest 1913-1997 Sydney) "Autumn", signiert Rapotec, datiert 1987, Öl auf Platte, 137 x 220 cm, partiell mit geringen Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
28.11.2018 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 3.200,-
Stanislaus Ivan Rapotec *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 28.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2018 |