Arnulf Rainer *
(Baden bei Wien 1929 geb.) "Denke Dein", signiert A Rainer, Druckgrafik, die Nr.79/80, 52 x 75 cm, gerahmt, verglast, Rahmen und Papier mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
28.11.2018 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Arnulf Rainer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 28.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 90,-