Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Kirschblüte", signiert Kumpf, Farblithografie, die Nr. 33/450, Blattgröße 50 x 65 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
28.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 28.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.200,-