Kulturperlen Brillantohrclipse zus. ca. 0,10 ct
Gold/Weißgold 585, je eine Kulturperle, Durchmesser ca. 5,5 mm, 8,9 gøg8
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
28.11.2018 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 28.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Altdeutschland (ca. 21 Stk., davon 8 AR/BIL)
- Kulturperlen Halskette
- Taschenuhrenständer, 20. Jh.,
- Marinechronometer 'POBEDA', 'Erste Moskauer Uhrenfabrik',