Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995) Farblithografien, signiert R. Hausner, jeweils die Nr. 13/150, jeweils 51 x 22 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
28.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Rudolf Hausner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 28.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena: