Anton Hansch
(1813-1876) zugeschrieben/attributed Landschaft im Salzkammergut, Öl auf Papier auf Karton, 26 x 47,5 cm, gerahmt, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
09.08.2017 - 17:34
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Anton Hansch
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 09.08.2017 - 17:34 |
Prohlídka: | 04.08. - 09.08.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: