Loser Altschliffbrillant 3,92 ct
in Plastikbox Color Grade: L-M Clarity Grade: si2 Rondiste mit Ausschartung øx
Expert: Mag. Beate Schlöglhofer
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
beate.schloeglhofer@dorotheum.at
06.12.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 14.501,-
- Vyvolávací cena:
EUR 10.000,-
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
Aukce: | Exkluzivní diamanty a drahokamy |
Datum: | 06.12.2018 - 14:00 |
Prohlídka: | 22.11. - 05.12.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)