Altschliffbrillant Saphir Rubindamenring um 1900
Gold 580, zus. ca. 0,25 ct, Diamantrauten, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), RW 55, 1,8 g
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
09.08.2017 - 15:05
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 09.08.2017 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |