Kulturperlen-Schmuckset
Gold 585, best. aus: 1 Damenring, Brillant ca. 0,015 ct, RW 50, 2 Ohrstecker, 11,4 g, Patente ungleichøG9
Expert: Christa Döringer-Edi
Christa Döringer-Edi
07229/655 36
plus.city@dorotheum.at
09.08.2017 - 15:22
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Kulturperlen-Schmuckset
Expert: Christa Döringer-Edi
Christa Döringer-Edi
07229/655 36
plus.city@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 09.08.2017 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |