Armkette
Gold 580, Länge ca. 18 cm, österr. Amtspunze 1872-1922 1 Sicherheitskettchen 20,4 g
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
24.01.2019 - 10:00
- Vyvolávací cena:
Armkette
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.01.2019 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 16.01. - 24.01.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Kulturperlen Armreif
- Franz Lettner *
- Repetierbüchse, Marlin Firearms, Mod.: XT, Kal.: .30-06 Sprf.,