Altschliff Brillant Solitär ca. 0,75 ct
Platin 950, RW 56, 2,6 gøp2 Ringweitenänderung
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
24.01.2019 - 10:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.01.2019 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 16.01. - 24.01.2019 |