Österreichische Schule um 1700
Gebirgslandschaft, Öl auf Leinwand, 87,5 x 105 cm, gerahmt (GS)
Expert: Dr. Alexander Strasoldo
Dr. Alexander Strasoldo
old.masters@dorotheum.com
22.01.2019 - 10:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Dr. Alexander Strasoldo
old.masters@dorotheum.com
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 22.01.2019 - 10:00 |
Prohlídka: | 15.01. - 22.01.2019 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)