Gottfried Salzmann *
(Saalfelden 1943 geb.) Weite Landschaft Lithographie in Farbe, signiert Salzmann Nr. 46/100, 15 x 26,5 cm verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
01.10.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
Gottfried Salzmann *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 01.10.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.09. - 01.10.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena: