Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Stephansdom, signiert: Luigi Kasimir, Radierung in Farbe, Passepartout-Ausschnitt ca. 13,5 x 9 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.10.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 75,-
- Vyvolávací cena:
EUR 75,-
Luigi Kasimir *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 09.10.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: