Erich Wulz *
(Salzburg 1906-1984 Aigen) "Affe und Elefant" Holzschnitt signiert E Wulz, betitelt ca. 22,5 x 20,5 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.08.2017 - 16:25
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Erich Wulz *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.08.2017 - 16:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 29.07. - 09.08.2017 |