Oskar Kokoschka *
(Pöchlarn 1886-1980 Villeneuve) Penthesileas, Radierung 1969 handsigniert Nr. 76/100 12,8 x 29,2 cm. Werksverz. Wingler/Welz Nr.454 in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.08.2017 - 16:34
- Vyvolávací cena:
Oskar Kokoschka *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.08.2017 - 16:34 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 29.07. - 09.08.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 75,-