2 Dupont Feuerzeuge
Metall vergoldet, 1 Etui gesamt 256,6 g leichte Gebrauchsspuren
16.10.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
2 Dupont Feuerzeuge
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 16.10.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |