2 Engel, 17 cm. 1 Engelskopf,8,5 cm
Kunstmasse, 1 Korpus Christi aus Gips, 20 cm. 1 Madonna mit Kind Holz geschnitzt, gefasst, bestoßen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.08.2017 - 17:23
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.08.2017 - 17:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 29.07. - 09.08.2017 |