Saphir- Brillantring
Gold/Weißgold 585, RW 61 Brillanten zus. ca. 0,40 ct Steine mit altersüblichen Tragespuren, 4 gøG4
23.10.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 350,-
Saphir- Brillantring
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 23.10.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |