Altschliffdiamantring ca. 0,65 ct
Gold ca. 580, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 60, 7,5 g, Altschliffdiamant leicht ausgeschartetøG7
14.08.2017 - 16:55
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 14.08.2017 - 16:55 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.08. - 14.08.2017 |