Carl Fahringer *
(Wr. Neustadt 1874-1952 Wien) Plünderungsszene, signiert: C. Fahringer, Aquarell und Gouache auf Karton, ca. 10 x 14 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
30.10.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Carl Fahringer *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 30.10.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena: