Peter Sengl *
(Steiermark 1945 geb.) Ohne Titel, signiert: P. Sengl, datiert: (19)96, nummeriert: 69/205, Blattgröße ca. 38 x 30 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
30.10.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Peter Sengl *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 30.10.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: