Josef Mikl *
(Wien 1929-2008) Ohne Titel, signiert: Josef Mikl, um 1949, Lithographie auf Bütten, ca. 51 x 33 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
30.10.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Josef Mikl *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 30.10.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: