Michael Coudenhove-Kalergi *
(Prag 1937 geb.) Sommerlandschaft, monogrammiert und datiert unten rechts: MCK (19)77, Feder/Aquarell auf Papier, ca. 35 x 48 cm, Lichtrand, Passepartout, verglaster Rahmen
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
31.10.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Michael Coudenhove-Kalergi *
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 31.10.2018 - 15:00 |
Prohlídka: | 26.10. - 31.10.2018 |
Další objekty umělce
Michael Coudenhove-Kalergi * 10 Bilder:
Vyvolávací cena: