Elek Vajda *
(Debrezin 1904-1980 Graz) Grazer Hauptplatz, monogrammiert EV, Kohlezeichnung auf Papier, Bildausschnitt 33,5 x 23,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
03.09.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Elek Vajda *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.09.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 20.08. - 30.08.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: