Rudolf Hanzl
(Graz 1894-1956, Studium an der Kunstakademie in Wien) Seelandschaft, handsigniert Hanzl 24, Öl/Leinwand auf Karton kaschiert, Bildausschnitt 27 x 36 cm, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
03.09.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Rudolf Hanzl
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.09.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 20.08. - 30.08.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Historismus Anrichte, Ende 19./Anfang. 20 Jahrhundert
- Goldmünze 100 Euro - 1/2 OZ Das Gold der Pharaonen
- Chopard Happy Sport
- PKW "VW Tiguan 2.0 TDI SCR Comfortline DSG",