Erich (Arik) Brauer *
(Wien 1929 geb.) "Das Wandern" Radierung in Farbe signiert Brauer, Nr. 661/1000, 18 x 16,5 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
03.09.2018 - 11:00
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
Erich (Arik) Brauer *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.09.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.08. - 03.09.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 420,- -
Vyvolávací cena:
EUR 340,-