Wolfgang Hutter *
(Wien 1928-2014) Mädchen, Radierung in Farbe signiert Hutter, mit e. d. A. bezeichnet, 27,5 x 21 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
03.09.2018 - 11:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Hutter *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.09.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.08. - 03.09.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena: