Wilhelm (Willi) Lorenz *
(Köln 1901-1981) Ruhendes Rotwild, signiert unten rechts: Willi Lorenz, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 60 cm, masseverzierter Rahmen
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
13.09.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Wilhelm (Willi) Lorenz *
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 13.09.2018 - 16:00 |
Prohlídka: | 07.09. - 13.09.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.900,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-