Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Ohne Titel, Lithographie in Farbe, signiert K. Korab Nr. 460/999, ca. 20 x 16 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
17.09.2018 - 11:00
- Dosažená cena: **
EUR 70,-
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Karl Korab *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.09.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.09. - 17.09.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: