Künstler um 1900
Park mit blühenden Pfingstrosen, handsigniert, datiert M Pollack 1909, Öl auf Leinwand, 52 x 79 cm, in bronzefarbigem Profilholzrahmen, Altersspuren (1712)
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
14.08.2017 - 15:57
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.08.2017 - 15:57 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 31.07. - 09.08.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Diamant Anhänger zus. ca. 4,50 ct
- Zuckerdose,
- Kulturperlen Halskette