Künstler um 1900
Landschaft mit Bauernhaus, figural staffiert, bezeichnet L. Gebhardt, ca. 38 x 63 cm. restauriert, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
06.08.2018 - 11:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.08.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.07. - 06.08.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Saphir DamenschmuckSet (3)
- Karel Soucek um 1900