Brillantring
Gold 585, Brillanten zus. ca.0,90 ct, RW 58, 5,3 gøG5 Tragespuren, Weitenänderung
09.08.2018 - 11:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 09.08.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.08. - 09.08.2018 |