Franz Kniely
(Arnfels 1895-1975 Graz) 3 Grazien, handsigniert, datiert F. Kniely 1956, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 98 x 79 cm, in gefassten Profilholzrahmen, Rahmen bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
14.08.2017 - 16:47
- Vyvolávací cena:
Franz Kniely
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.08.2017 - 16:47 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 31.07. - 09.08.2017 |