Hermann Nitsch *
(Wien 1938 geb.) Ohne Titel, 1995, Lithographie in Farbe auf Velin, signiert hermann nitsch, Exemplar Épreuve d'Artiste, blattgroßer Druck 54 x 37,5 cm, Glasbildträger, (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
Raphael Achterberg, MA
raphael.achterberg@dorotheum.at
10.08.2018 - 11:00
- Dosažená cena: **
EUR 950,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Hermann Nitsch *
Raphael Achterberg, MA
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 10.08.2018 - 11:00 |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 750,- -
Vyvolávací cena: