Erich (Arik) Brauer *
(Wien 1929 geb.) "Papageno und Monostatos", Radierung in Farbe auf Velin, signiert Brauer, in der Platte betitelt, Nr. 5 von 100 nummerierten Exemplaren, Plattenmaße 12,4 x 21 cm, Blattmaße 26,8 x 34,5 cm, (RAC)
Expert: Raphael Achterberg, MA
Raphael Achterberg, MA
raphael.achterberg@dorotheum.at
10.08.2018 - 11:00
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Erich (Arik) Brauer *
Raphael Achterberg, MA
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 10.08.2018 - 11:00 |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: