Max Normann
(Graz 1893-1942) Motiv aus Peters-Bergen/Graz, unsigniert, rückseitig beschriftet, Öl auf Karton, Bildausschnitt 21 x 15,5 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
13.08.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Max Normann
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.08.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 30.07. - 09.08.2018 |