Carl Anton Reichel
(Wels 1874-1944 Wien) Faun und Nymphen, signiert Reichel, Öl auf Leinwand, 40,5x 30,5 cm, gerahmt (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
21.08.2018 - 11:00
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Carl Anton Reichel
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Aukce: | Obrazy - Asta estiva |
Datum: | 21.08.2018 - 11:00 |
Prohlídka: | 09.08. - 21.08.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena: