Georg Janny
(Wien 1864-1946) Grenzschranke bei Landegg mit Paseierspitze, signiert unten rechts: G. Janny, Tempera/Aquarell auf Papier, ca. 23 x 28 cm, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
02.08.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 683,-
- Vyvolávací cena:
Georg Janny
Aukce: | Letní aukce - Arte, antiquariato e gioielli |
Datum: | 02.08.2018 - 15:00 |
Prohlídka: | 27.07. - 02.08.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)