Hlava Pavel (Semily 1924 - 2003 Praha)
Květ
sklo kouřové, zelené a růžové, leptané, broušené a lepené, sign. a dat. P. Hlava Czech. Rep. 95, výška 29 cm (Zí)
Dílo pochází z pozůstalosti autora
Literatura: Hlava Pavel, Glass, 1995, str. 79 -barevná fotografie shodné plastiky většího formátu
20.10.2016 - 20:00
- Dosažená cena: **
CZK 80.000,-
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Květ
Aukce: | Křehká síla skla |
Datum: | 20.10.2016 - 20:00 |
Místo konání aukce: | "Soho" Podolské nábřeží 1, Praha 4 |
Prohlídka: | 08.10. - 20.10.2016 |