Šrámková Ivana (Liberec 1960)
Papoušek zelený
sklo zelené, tavené ve formě, kámen, sign. a dat. IS 2016, výška 19,5 cm (Zí)
Dílo pochází z ateliéru autorky
20.10.2016 - 20:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Šrámková Ivana (Liberec 1960)
Papoušek zelený
Aukce: | Křehká síla skla |
Datum: | 20.10.2016 - 20:00 |
Místo konání aukce: | "Soho" Podolské nábřeží 1, Praha 4 |
Prohlídka: | 08.10. - 20.10.2016 |