Ludwig Halauska
(Waidhofen/Ybbs 1827-1882 Wien) Gebirgssee, signiert, datiert L. Halauska 28. Aug.(1)854 (geritzt), Öl auf Papier, ca. 26 x 31 cm, gerahmt, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
02.08.2017 - 17:15
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ludwig Halauska
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 02.08.2017 - 17:15 |
Prohlídka: | 28.07. - 02.08.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: