Künstler um 1900
Flusslandschaft, bezeichnet R. Jenson..96, Öl/Leinwand, doubliert, 50 x 76 cm, in bronzefarbigem massegezierten Profilholzrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
04.02.2019 - 15:14
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.02.2019 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 21.01. - 04.02.2019 |