Brillantsolitär
Damenring, Gold 585, Altschliffbrillant ca. 0,30 ct, RW 55, 3,1 g øG3
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
04.02.2019 - 15:36
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.02.2019 - 15:36 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 21.01. - 04.02.2019 |