Künstler um 1900
Rast am sonnigen Bachufer, bezeichnet Henry Jolson Bell, Öl auf Leinwand, 61,5 x 46 cm, in bronzefarbigem massegezierten Profilholzrahmen, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
04.02.2019 - 15:14
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.02.2019 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 21.01. - 04.02.2019 |