Anhänger
Gold ca. 580, Imitationssteine, eine Kulturperle, österr. Einfuhrpunze 1902- 1922, 1,8 g, altersübliche Gebrauchsspurenøx
31.01.2019 - 10:34
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Anhänger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 31.01.2019 - 10:34 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 25.01. - 31.01.2019 |