Brillant Collier zus. ca. 3,00 ct
Gold/Weißgold 585, Mittelteil beweglich montiert, Altschliffbrillanten, Länge ca. 42 cm, 27,1 gøg27
07.02.2019 - 11:09
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 07.02.2019 - 11:09 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.02. - 07.02.2019 |