Brillant Ring
Gold 750, Platin 950 kombiniert, ein Brillant, 0,21 ct (grav.), RW 53, 9,2 g, Tragespurenøg9
Expert: Asvazadurian Hagop
Asvazadurian Hagop
+ 43-1-604-13-71-15
hagop.asvazadurian@dorotheum.at
13.02.2019 - 10:38
- Vyvolávací cena:
Brillant Ring
Expert: Asvazadurian Hagop
Asvazadurian Hagop
+ 43-1-604-13-71-15
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 13.02.2019 - 10:38 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.02. - 13.02.2019 |