Dekorationsstück
Seidenmalerei, Indien, 121 x 182 cm, 20. Jhdt., partiell beschädigt, Faltspuren
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.02.2019 - 10:51
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Dekorationsstück
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.02.2019 - 10:51 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |